De gemeenteraad van Renswoude bestaat uit 11 raadsleden. De voorzitter van de raad is burgemeester P. Doornenbal-van der Vlist. De raad wordt bijgestaan door de griffier, de heer M.H.T. Jansen.

De actieve politieke partijen zijn:

  • ChristenUnie,
  • Dorpsbelang Renswoude
  • CDA 
  • SGP
  • VVD
Naam P. (Petra) Doornenbal-van der Vlist
Functie Voorzitter
Telefoonnummer 0318- 578 150
E-mailadres p.doornenbal@renswoude.nl

 

Naam raadslid B. (Bart) Bisschop
Telefoonnummer 06-114 939 68
E-mailadres b.bisschop@renswoude.org
Politieke partij VVD
Naam raadslid H. (Henk) Don
Telefoonnummer 0318 571 549
E-mailadres h.don@renswoude.org
Politieke partij SGP
Naam raadslid C. (Kees) Eskes
Telefoonnummer 06 110 567 12
E-mailadres c.eskes@renswoude.org
Politieke partij Dorpsbelang Renswoude
Naam raadslid A.J. (Bert) Hoek
Telefoonnummer 06-531 030 00
E-mailadres a.hoek@renswoude.org
Politieke partij VVD
 
Naam raadslid N.W. (Marco) van Mourik
Telefoonnummer 06 224 658 76
E-mailadres m.vanmourik@renswoude.org
Politieke partij ChristenUnie
Naam raadslid J. (Jan) Pronk
Telefoonnummer 06 139 373 61
E-mailadres j.pronk@renswoude.org
Politieke partij ChristenUnie
Naam raadslid H. (Henk) van der Schoor
Telefoonnummer 06 227 377 84
E-mailadres h.vanderschoor@renswoude.org
Politieke partij SGP
Naam raadslid J.B. (Jan) Stutvoet
Telefoonnummer 0318 572 769
E-mailadres j.stutvoet@renswoude.org
Politieke partij Dorpsbelang Renswoude
Naam raadslid C.M. (Carola) Veldhuizen
Telefoonnummer 06 134 973 60
E-mailadres c.veldhuizen@renswoude.org
Politieke partij ChristenUnie
Naam raadslid J.H. (Jos) Verdam
Telefoonnummer 06 106 306 12
E-mailadres j.verdam@renswoude.org
Politieke partij ChristenUnie
Naam raadslid S. (Leo) Verkerk
Telefoonnummer 0343 481 951
E-mailadres s.verkerk@renswoude.org
Politieke partij CDA
Naam M.H.T. (Marcel) Jansen
Functie Griffier
Telefoonnummer 0318 578 153
E-mailadres m.jansen@renswoude.nl