De gemeenteraad van Renswoude bestaat uit 11 raadsleden. De voorzitter van de raad is burgemeester P. Doornenbal-van der Vlist. De raad wordt bijgestaan door de griffier, de heer M.H.T. Jansen.

De actieve politieke partijen zijn:

  • ChristenUnie (2 zetels)
  • Dorpsbelang Renswoude (3 zetels)
  • CDA (1 zetel)
  • SGP (3 zetels)
  • VVD (2 zetels)

De gegevens op deze pagina worden aangevuld. Op 30 maart 2022 is de nieuwe raad geïnstalleerd. 

portretfoto van P Doornenbal
NaamP. (Petra) Doornenbal-van der Vlist
FunctieVoorzitter
Telefoonnummer0318- 578 150
E-mailadresp.doornenbal@renswoude.nl
portretfoto van b bisschop
Naam raadslidB. (Bart) Bisschop
Telefoonnummer06-114 939 68
E-mailadresb.bisschop@renswoude.org
Politieke partijVVD
portretfoto van e blaauwendraat
Naam raadslidE. (Evert) Blaauwendraat
Telefoonnummer 
E-mailadrese.blaauwendraat@renswoude.org
Politieke partijVVD
portretfoto van K Daalmeijer
Naam raadslidK.J.M. (Kirsten) Daalmeijer-Rensen
Telefoonnummer 
E-mailadresk.daalmeijer@renswoude.org
Politieke partijDorpsbelang Renswoude
portretfoto van h don
Naam raadslidH. (Henk) Don
Telefoonnummer0318 571 549
E-mailadresh.don@renswoude.org
Politieke partijSGP
portretfoto van c eskes
Naam raadslidC. (Kees) Eskes
Telefoonnummer06 110 567 12
E-mailadresc.eskes@renswoude.org
Politieke partijDorpsbelang Renswoude
portretfoto van S van t Foort
Naam raadslidS. (Sander) van 't Foort
Telefoonnummer 
E-mailadress.vantfoort@renswoude.org
Politieke partijChristenUnie
portretfoto van h hardeman
Naam raadslidH. (Harmen) Hardeman
Telefoonnummer 
E-mailadresh.hardeman@renswoude.org
Politieke partijSGP
portretfoto van j heijboer
Naam raadslidJ. (Jeroen) Heijboer
Telefoonnummer 
E-mailadresj.heijboer@renswoude.org
Politieke partijSGP
Naam raadslidP. (Peter) Robbertsen
Telefoonnummer 
E-mailadresp.robbertsen@renswoude.org
Politieke partijDorpsbelang Renswoude
portretfoto van C A M Veldhuizen
Naam raadslidC.M. (Carola) Veldhuizen
Telefoonnummer06 134 973 60
E-mailadresc.veldhuizen@renswoude.org
Politieke partijChristenUnie
portret van S Verkerk
Naam raadslidS. (Leo) Verkerk
Telefoonnummer0343 481 951
E-mailadress.verkerk@renswoude.org
Politieke partijCDA
portretfoto van M H T Jansen
NaamM.H.T. (Marcel) Jansen
FunctieGriffier
Telefoonnummer0318 578 153
E-mailadresm.jansen@renswoude.nl