It’s the most wonderful time of the year!!

Aangepast:
portretfoto van P Doornenbal

Deze tijd aan het einde van het jaar vind ik heerlijk. Buiten koud, binnen prettig en warm. Sinterklaas is net het land uit en in onze huizen maken we het gezellig voor de kerstdagen. Tegelijkertijd weet ik dat er in een aantal huizen minder reden is voor feest en gezelligheid omdat daar verdriet is of omdat er zorgen zijn. Het is goed om ook in deze tijd oog voor elkaar te hebben. 
Op ons dorp is er de komende weken veel te beleven. Bij Renswouw on ice kan er geschaatst worden maar we kunnen we er ook terecht voor een pubquiz, de curling-competitie, een bierproeverij en het winterbuffet. Uiteraard allemaal op en rond de ijsbaan met veel gezelligheid, een hapje en drankje. Op het terrein naast Groot Overeem verrijst in de laatste week van het jaar een mooi evenement waar jong en oud zeer welkom is. Knal Gezellig zorgt ervoor dat we het oude jaar uitzwaaien en het nieuwe feestelijk beginnen. 
Ons Genoegen maakt op donderdagochtend 18 december een appeltaart-concert mogelijk in ‘t Podium en op tweede kerstdag kan er met de SWO worden gebruncht in de Voorhof.
De muzikale winterwandeling in het kasteelbos op zaterdagavond 20 december is een prachtige ervaring voor alle leeftijden en in de kerken ben je behalve op zondagen ook welkom om de kerstvieringen bij te wonen.
Alle genoemde activiteiten worden mogelijk gemaakt dankzij sponsoren en worden georganiseerd door mensen die daar belangeloos hun vrije tijd en energie voor inzetten. Wat zou het saai zijn als deze mensen er niet zouden zijn. Vrijwilligers en onze sponsors/bedrijven zijn goud waard!

Petra Doornenbal, burgemeester gemeente Renswoude