8 juli: Bewonersavond over dorpsuitbreiding Binnen de Beken

Woensdagavond 8 juli is er een informatieavond over de gebiedsontwikkeling Binnen de Beken-Zuid Zuidwest. De bijeenkomst is in sporthal De Hokhorst van 19.15 tot 21.00 uur.

De visie Binnen de Beken-Zuid Zuidwest uit 2024, vormt de basis voor de woningbouwontwikkeling in dit gebied als de woningbouw in Beekweide II klaar is. We gaan de visie verder uitwerken door een stedenbouwkundig masterplan voor het hele gebied te maken. Dit doet bureau Nieuwe Gracht weer voor de gemeente. Net als bij het maken van de visie en de plannen voor de woningbouw fase 1 ten noorden van de Kerkstraat, gaan we nu ook graag met u in gesprek. 
 

We werken eerst aan de hoofdopzet waarin staat waar het groen, het water, de wegen en de woningbouw komt. Na de zomer werken we dit verder uit met de gewenste invulling van de woonbuurten. In het najaar organiseren we hier een volgende informatieavond over.
 

U bent op 8 juli vanaf 19.00 uur van harte welkom in sporthal De Hokhorst, de Hokhorst 1 in Renswoude.
Meer weten over de toekomstige dorpsuitbreiding? Kijk op www.Renswoude.nl/projecten